WhatsApp
Yükleniyor...

Google SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Google SEO
Google SEO

Google SEO

SEO Nedir ? Türkiyede İnternet Kullanıcıları ve SEO İlişkisi

SEO “search engine optimization” Türkçe anlamıyla “arama motoru optimizasyonu” demektir. Türkiye genelinde internet kullanımı yaklaşık olarak ülke nüfusunun %76’sına kadar ulaşmış bulunmaktadır ve artık tüm evlerde internet ve bilgisayar var diyebiliriz.Artık insanlar ihtiyaçı olduğu şeyleri dışarda aramaktansa internete arıyor.Örnek vermek gerekirsek bir ” İpone fiyatı” kelimesini düşünelim. Google ipone fiyatı yazıyoruz ve karşımıza çıkan ilk “3 sıra” insanlarımızın dikkatini çekiyor. Özellikle ilk sırada olan web sitesi tıklanır eğer kullanıcı istediğini bulamazsa 2 – 3 sıradakiler ve daha aşağısı sayfalar bakma ihtiyacı duyar.Günlük hayatımızda bu anlatılan şeyi yapmayan yoktur ve artık seo yani arama motoru optimizasyonu ciddi bir sektör haline gelmektedir.

Seo Yazılımları Nasıl Çalışır ?

Ayser Bilgisayar ekibi seo danışmanlığı yapmadan önce hedefimiz para kazanmaktan çok para kazandırmaktır.İlk olarak sektörünüz gerçekten internet üzerinde ziyaretçi alıyor mu ? ve size google’da ilk sayfada çıkan rakip firmaların analizi yapılır size bir döküman olarak sunulur karar verilir ve çalışmaların sonuçunda ilk 3 veya 5 ay şeklinde google’da ilk sayfada siteniz çıkmaya başlar.

Seo Danışmanlığı Nasıl Ücretlendirilir ?

Seo danışmanlığı ücreti müşterilerimizin çıkmak istediği kelimelerin rekabet oranı ve analizlerde çıkan sonuçlar çalışma sürecine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Rekabeti az olan kelimelerde 3-4 ay gibi kısa sürede sonuç alınabilir rekabeti zorlu kelimelerde ise 6-7 ay hatta 1 yıl bile sürebilmektedir.

Buradan da anlaşıldığı gibi rekabet oranına göre seo danışmanlığı ücretlendilir.

Sektörünüzde ilgili rapor ve seo danışmanlığı konusunda iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.